Agiri mota

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

1.3.2.6 Taula: Jatorria Estatua eta Agiri Motaren arabera

EstatuaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan449,043889,410,271,4490100,0
Bizkaiko gainerako udalerriak61,442598,200,020,5433100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,063100,000,000,063100,0
Espainia12,73697,300,000,037100,0
Senegal00,055,41819,47075,393100,0
Ekuador00,01040,000,01560,025100,0
Kolonbia00,0660,0330,0110,010100,0
Nikaragua00,000,0888,9111,19100,0
Paraguai00,000,0562,5337,58100,0
Ameriketako Estatu Batuak228,6457,100,0114,37100,0
Total534,31.00881,7423,413110,61.234100,0
Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => CvvhtLuAweusJ6lamWwEub8V6nrOyA3OfFm2ArDdCUM [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 18.232.31.206 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:48018;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1674819708 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 203856253763d3b87d792877.85576128 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).