Error message

  • Notice: Undefined variable: tree in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: has_links in include() (line 35 of /var/www/u.anitza/modules/book/book-navigation.tpl.php).

Bajak 2014 / Bajak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Agiri Mota

3.2.2.6 Taula: Jatorria Kontinente eta Agiri Motaren arabera

KontinenteaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Num%Num%Num%Num%Num%
Herrian bertan410,83389,200,000,037100,0
Gipuzkoako gainerako herriak78,47590,400,011,283100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,010100,000,000,010100,0
Europako gainerako estatuak24,72660,549,31125,643100,0
Amerika00,01737,01021,71941,346100,0
Afrika00,015,0420,01575,020100,0
Asia00,0133,3133,3133,33100,0
Ozeania00,000,000,000,000,0
Guztira135,416367,4197,94719,4242100,0

Iturria: