Jatorri aniztasunaren bilakaera (2002-2020) / Jaiolekuen bilakaera kontinenteen arabera

2.2.1 Taula: Jatorria Kontinenteen arabera

Kontinentea20022007201220172020
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan5.79831,16.01331,56.26332,56.34231,76.43831,5
Gipuzkoako gainerako herriak8.16243,78.27043,38.12442,18.40842,08.56641,9
Euskal Autonomi Erkidegoko gainerako herrialdeak2381,32271,22401,22751,42911,4
Nafarroa Garaia eta Espainiako Estatua4.23422,73.80519,93.48218,13.30416,53.10515,2
Europako gainerako estatuak800,43001,64282,24592,34312,1
Amerika1090,63641,95102,67823,91.0745,3
Afrika260,11100,61810,93511,84252,1
Asia90,0250,1540,3800,41050,5
Ozeania50,050,020,020,030,0
Guztira18.661100,019.119100,019.284100,020.003100,020.438100,0

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0XLYUu0cV_riqpWBrbwLqvLA3oCqKRDjDykxUcA1tSo [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 18.232.31.206 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:20040;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1674815642 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 74537993663d3a89d048d39.06789469 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).