Bajak 2018 / Bajak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

3.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako HezkuntzaEDGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan120,000,000,0240,0240,000,05100,0
Bizkaiko gainerako herriak318,8425,0318,8212,5425,000,016100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,0250,0250,000,000,04100,0
Europako gainerako estatuak133,3266,700,000,000,000,03100,0
Amerika423,5211,8741,2211,8211,800,017100,0
Afrika1047,6419,0628,614,800,000,021100,0
Asia00,000,000,000,000,000,000,0
Ozeania00,000,000,000,000,000,000,0
Guztira1928,81218,21827,3913,6812,100,066100,0

Iturria: