Altak 2018 / Altak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

4.3.2.5 Taula: Jatorria Estatua eta Ikasketa Mailaren arabera

EstatuaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako HezkuntzaEDGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan00,0116,700,0233,300,0350,06100,0
Bizkaiko gainerako udalerriak00,0436,419,1436,4218,200,011100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,01100,000,000,000,01100,0
Espainia00,0266,700,000,000,0133,33100,0
Senegal529,41164,715,900,000,000,017100,0
Paraguai150,000,0150,000,000,000,02100,0
Ekuador375,000,000,0125,000,000,04100,0
Portugal00,000,000,000,000,000,000,0
Kolonbia00,000,01100,000,000,000,01100,0
Ameriketako Estatu Batuak00,000,000,000,000,000,000,0
Guztira1222,62037,7713,2815,123,847,553100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: