Jatorri aniztasunaren bilakaera (2002-2020) / Jaiolekuen bilakaera kontinenteen arabera

2.2.1 Taula: Jatorria Kontinenteen arabera

Kontinentea20022007201220172020
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan46346,948839,648939,049840,149339,4
Bizkaiko gainerako herriak40941,449139,946637,243535,143534,8
Euskal Autonomi Erkidegoko gainerako herrialdeak515,2625,0675,3635,1564,5
Nafarroa Garaia eta Espainiako Estatua323,2322,6423,3453,6443,5
Europako gainerako estatuak30,3332,7252,0191,5201,6
Amerika232,3554,5594,7937,5957,6
Afrika50,5705,71048,3866,91078,6
Asia00,000,010,110,100,0
Ozeania10,110,110,110,110,1
Guztira987100,01.232100,01.254100,01.241100,01.251100,0

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => bqyIXLnePDBD5PZPyZhoZ9oNSq8pcfrtq8kvhAEzEjw [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 18.232.31.206 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:48018;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1674819946 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 77578605163d3b96d12af95.93323946 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).