Bajak 2018 / Bajak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

3.3.2.5 Taula: Jatorria Estatua eta Ikasketa Mailaren arabera

EstatuaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako HezkuntzaEDGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan120,000,000,0240,0240,000,05100,0
Bizkaiko gainerako udalerriak318,8425,0318,8212,5425,000,016100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,0250,0250,000,000,04100,0
Espainia150,0150,000,000,000,000,02100,0
Senegal1050,0420,0630,000,000,000,020100,0
Paraguai00,0133,3133,300,0133,300,03100,0
Ekuador150,000,0150,000,000,000,02100,0
Portugal00,000,000,000,000,000,000,0
Kolonbia00,000,0150,000,0150,000,02100,0
Ameriketako Estatu Batuak00,000,000,000,000,000,000,0
Guztira1928,81218,21827,3913,6812,100,066100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: