Bajak 2020 / Bajak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Sexua

3.3.2.1 Taula: Jatorria Estatua eta Sexuaren arabera

EstatuaGizonezkoaEmakumezkoaGuztira
Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan777,8222,29100,0
Bizkaiko gainerako udalerriak844,41055,618100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak1100,000,01100,0
Espainia350,0350,06100,0
Senegal18100,000,018100,0
Ekuador3100,000,03100,0
Kolonbia00,01100,01100,0
Nikaragua0-0-0-
Paraguai457,1342,97100,0
Ameriketako Estatu Batuak1100,000,01100,0
Total5365,42834,681100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => uY6SjXvwzPV436s9rk0IvqD3lXt65tNL75tS7B5H2rg [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 18.232.31.206 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:48018;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1674816905 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 139074208963d3ad8c7266c2.89722666 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).