Bajak 2018 / Bajak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Sexua

3.3.2.1 Taula: Jatorria Estatua eta Sexuaren arabera

EstatuaGizonezkoaEmakumezkoaGuztira
Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan120,0480,05100,0
Bizkaiko gainerako udalerriak1168,8531,316100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak125,0375,04100,0
Espainia2100,000,02100,0
Senegal20100,000,020100,0
Paraguai133,3266,73100,0
Ekuador2100,000,02100,0
Portugal00,000,000,0
Kolonbia150,0150,02100,0
Ameriketako Estatu Batuak00,000,000,0
Guztira4365,22334,866100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: