Altak 2018 / Altak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Ikasketa maila

4.2.2.5 Taulak: Jatorria Kontinente eta Ikasketa Mailaren arabera

KontinenteaTitulazio gabeLehen Mailako HezkuntzaBigarren Mailako Hezkuntza IBigarren Mailako Hezkuntza IIGoi Mailako HezkuntzaEDGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan00,0116,700,0233,300,0350,06100,0
Bizkaiko gainerako herriak00,0436,419,1436,4218,200,011100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,01100,000,000,000,01100,0
Europako gainerako estatuak00,0250,0125,000,000,0125,04100,0
Amerika646,2215,4323,1215,400,000,013100,0
Afrika633,31161,115,600,000,000,018100,0
Asia00,000,000,000,000,000,000,0
Ozeania00,000,000,000,000,000,000,0
Guztira1222,62037,7713,2815,123,847,553100,0

Iturria: