Altak 2020 / Altak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Sexua

4.2.2.1 Taula: Jatorria Kontinente eta Sexuaren arabera

KontinenteaGizonezkoaEmakumezkoaGuztira
Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan466,7233,36100,0
Bizkaiko gainerako herriak1356,51043,523100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak350,0350,06100,0
Europako gainerako estatuak233,3466,76100,0
Amerika770,0330,010100,0
Afrika1381,3318,816100,0
Asia00,000,000,0
Ozeania00,000,000,0
Guztira4262,72537,367100,0

Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => z3jf4fSrq2aNWv_Cswwda-TmW14WsI7tmbj3akGE5iM [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 18.232.31.206 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:48018;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1674815044 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 153464335063d3a646bada22.91330965 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).