Altak 2018 / Altak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Adina

4.2.2.2 Taula: Jatorria Koontinente eta Adinaren arabera

Kontinentea0 eta 16 urte artean17 eta 35 urte artean36 eta 64 urte artean65 urte edo gehiagoGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan350,000,0233,3116,76100,0
Bizkaiko gainerako herriak00,0654,5545,500,011100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,01100,000,01100,0
Europako gainerako estatuak125,000,0125,0250,04100,0
Amerika00,0753,8646,200,013100,0
Afrika00,01372,2527,800,018100,0
Asia00,000,000,000,000,0
Ozeania00,000,000,000,000,0
Guztira47,52649,12037,735,753100,0

Iturria: