Altak 2018 / Altak kontinenteen arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Agiri mota

4.2.2.6 Taula: Jatorria Kontinente eta Agiri Motaren arabera

KontinenteaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Herrian bertan116,7583,300,000,06100,0
Bizkaiko gainerako herriak00,011100,000,000,011100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,01100,000,000,01100,0
Europako gainerako estatuak00,0375,000,0125,04100,0
Amerika00,0323,1753,8323,113100,0
Afrika00,000,01583,3316,718100,0
Asia00,000,000,000,000,0
Ozeania00,000,000,000,000,0
Guztira11,92343,42241,5713,253100,0

Iturria: