Jatorri aniztasuna 2019 / Jaiolekua estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Agiri mota

1.3.2.6 Taula: Jatorria Estatua eta Agiri Motaren arabera

EstatuaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan438,744489,910,261,2494100,0
Bizkaiko gainerako udalerriak20,542699,300,010,2429100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,060100,000,000,060100,0
Espainia12,24497,800,000,045100,0
Senegal00,066,13030,36363,699100,0
Paraguai00,0321,4642,9535,714100,0
Ekuador00,01043,500,01356,523100,0
Portugal00,0110,0110,0880,010100,0
Kolonbia00,0555,6222,2222,29100,0
Ameriketako Estatu Batuak222,2555,6111,1111,19100,0
Guztira483,91.01981,8534,312510,01.245100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: