Bajak 2018 / Bajak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Agiri mota

3.3.2.6 Taula: Jatorria Estatua eta Agiri Motaren arabera

EstatuaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan00,05100,000,000,05100,0
Bizkaiko gainerako udalerriak00,016100,000,000,016100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,04100,000,000,04100,0
Espainia00,02100,000,000,02100,0
Senegal00,000,0735,01365,020100,0
Paraguai00,000,0266,7133,33100,0
Ekuador00,0150,000,0150,02100,0
Portugal00,000,000,000,000,0
Kolonbia00,000,000,02100,02100,0
Ameriketako Estatu Batuak00,000,000,000,000,0
Guztira00,02943,91522,72233,366100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: