Bajak 2020 / Bajak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Erroldatze urtea

3.3.2.4 Taula: Jatorria Estatua eta erroldatze urtearen arabera

Estatua1960 aurretik1960-1969 artean1970-1979 artean1980-1989 artean1990-1999 artean2000-2009 artean2010-2019 artean2020 edo beranduagoGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan00,000,000,000,0111,1222,2666,700,09100,0
Bizkaiko gainerako udalerriak00,000,000,000,0527,8316,71055,600,018100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,000,000,000,000,000,01100,000,01100,0
Espainia00,000,000,000,000,000,06100,000,06100,0
Senegal00,000,000,000,000,000,01688,9211,118100,0
Ekuador00,000,000,000,000,000,03100,000,03100,0
Kolonbia00,000,000,000,000,000,01100,000,01100,0
Nikaragua0-0-0-0-0-0-0-0-0-
Paraguai00,000,000,000,000,000,07100,000,07100,0
Ameriketako Estatu Batuak00,000,000,000,000,01100,000,000,01100,0
Total00,000,000,000,067,41113,66276,522,581100,0

Oharrak:

  • Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.
  • Kasu batzuetan, 1980.urtetik aurrera hasi ziren erroldatze datuak jasotzen. Hortaz, posible da 1980.urtea baino lehenago etorritakoen datuak urte horretan jasota egotea.
Iturria: 

Uncaught exception thrown in session handler.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): INSERT INTO {sessions} (sid, ssid, uid, cache, hostname, session, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => kLLa5qsXpmMZpWa3j9yFOWUloJhksbJcfWbJFD8pcjc [:db_insert_placeholder_1] => [:db_insert_placeholder_2] => 0 [:db_insert_placeholder_3] => 0 [:db_insert_placeholder_4] => 18.232.31.206 [:db_insert_placeholder_5] => adierazle|a:1:{s:8:"settings";a:1:{s:8:"lurralde";i:48018;}} [:db_insert_placeholder_6] => 1674815321 ) in _drupal_session_write() (line 209 of /var/www/u.anitza/includes/session.inc).


Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1015 Can't lock file (errno: 165 - Table is read only): DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 18421346063d3a75c5f72a0.81057218 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/u.anitza/includes/lock.inc).