Altak 2018 / Altak estatu nagusien arabera / Aldagai ezberdinen arabera / Agiri mota

4.3.2.6 Taula: Jatorria Estatua eta Agiri Motaren arabera

EstatuaErroldan informaziorik gabeNortasun AgiriaPasaporteaAtzerritarren Identifikazio ZenbakiaGuztira
Kop%Kop%Kop%Kop%Kop%
Udalerrian bertan116,7583,300,000,06100,0
Bizkaiko gainerako udalerriak00,011100,000,000,011100,0
Euskal Herriko gainerako herrialdeak00,01100,000,000,01100,0
Espainia00,03100,000,000,03100,0
Senegal00,000,01588,2211,817100,0
Paraguai00,000,02100,000,02100,0
Ekuador00,0375,000,0125,04100,0
Portugal00,000,000,000,000,0
Kolonbia00,000,000,01100,01100,0
Ameriketako Estatu Batuak00,000,000,000,000,0
Guztira11,92343,42241,5713,253100,0

Oharra: Udalerriko estatu nagusiak hartzen dira kontutan sailkapen hau egiterako orduan. Kasu batzuetan gerta daiteke INEk egiten duen sailkapenarekin bat ez etortzea.

Iturria: